Sədr müavini

 

sedr_muavini.jpgDövlətxanov Dövlətxan Famil oğlu 

Doğulduğu tarix və yer:
 23.07.1960, Qusar rayonu 

Təhsili: Ali 

Bitirdiyi təhsil müəssisəsinin adı: Kiyev İnşaat Mühəndisləri İnstitutu 

Əmək fəaliyyəti: 
02.11.1982-13.09.2000 - "Azərdövlətlayihə" Dövlət Baş Layihə İnstitutununun 3 №-li emalatxanası, mühəndis, böyük mühəndis, qrup rəhbəri, aparıcı mühəndis, sektor müdiri

05.01.2001-03.02.2009 - Azərbaycan Respublikası Məcburi Köçkünlərin Sosial İnkişaf Fondu, Mikrolayihələrin qiymətləndirilməsi üzrə menecer

03.02.2009-12.06.2010 - Azərbaycan Respublikası Məcburi Köçkünlərin Sosial İnkişaf Fondu, direktor müavini

11.06.2010-h/h - Azərbaycan Respublikası Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədr müavini

Təltifləri: 2010-cu ildə "Tərəqqi" medalı ilə təltif olunmuşdur.

 



geriyə