Dünyanın müxtəlif ölkələrindən olan şəhərsalma mütəxəssislərini Bakıda bir araya gətirən “UrbanVisions” Beynəlxalq Gənclər Forumu işini yekunlaşdırıb 08.12.2024
“UrbanVisions” Beynəlxalq Gənclər Forumu başlayıb: Şəhərsalma və memarlıq sahələrində gənc mütəxəssislər təcrübə mübadiləsi aparır 06.12.2024
UN-Habitat-ın icraçı direktorunun Bakı səfəri: Paytaxtın şəhərsalma və ekoloji transformasiya layihələri yüksək qiymətləndirildi 23.11.2024
Azərbaycan Sinqapurla şəhərsalmada qabaqcıl texnologiyaların tətbiqi sahəsində əməkdaşlığı genişləndirməkdə maraqlıdır 22.11.2024
Tacikistan nümayəndə heyəti Azərbaycanın şəhərsalmada innovativ yanaşmalarını yüksək dəyərləndirib 22.11.2024
COP29: Dayanıqlı və ekoloji cəhətdən sağlam şəhərlərin inkişafı üçün maliyyələşmə mexanizmləri müzakirə olunub 21.11.2024

The "UrbanVisions" International Youth Forum, which brought together urban planning specialists from various countries in Baku, has concluded its work 08.12.2024
The "UrbanVisions" International Youth Forum has commenced: Young specialists in urban planning and architecture exchange experiences 06.12.2024
UN-Habitat Executive Director's visit to Baku: Urban planning and ecological transformation projects of the capital highly praised 23.11.2024
Azerbaijan is interested in expanding cooperation with Singapore in the application of advanced technologies in urban planning 22.11.2024
The Tajikistan delegation highly praised Azerbaijan's innovative approaches in urban planning 22.11.2024
COP29: Financing mechanisms for the development of sustainable and environmentally friendly cities were discussed 21.11.2024