Azərbaycan Respublikası Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsi, Aparatın saxlanılması üçün 2020-ci il tələbatı üzrə ayrılmış vəsait hesabına Lot-3 “Maşın və avadanlıqlar”ın satınalınması ilə əlaqədar kotirovka sorğusu elan edir.
Satınalma prosedurunda iştirak etmək istəyənlər vergi və rüsumları nəzərə almaqla təkliflərini möhürlənmiş, bağlı zərfdə 15.04.2020-ci il tarixində saat 12.00-a kimi Komitəyə təqdim etməlidirlər. Zərflərin açılış proseduru 15.04.2020-ci il tarixində saat 15:00-da Komitənin iclas zalında keçiriləcəkdir.
Satınalmalarla bağlı ödənişlər ayrılmış vəsaitə uyğun köçürmə yolu ilə həyata keçiriləcəkdir.
Satınalma prosedurlarının əsas şərtləri barədə məlumat almaq üçün (+994 12) 595-13-50 (daxili 182) nömrəli telefonla əlaqələndirici şəxs Elçin Kazımlıya müraciət oluna bilər.

State Committee for Urban Planning and Architecture of the Republic of Azerbaijan announces bid quotations in connection with the acquisition of Lot-3 “Machines and Equipment” at the expense of funds allocated for the maintenance of the Office in 2020.
Those who wish to take part in the procurement process should submit to the Committee their stamped bid prices that include taxes and other duties in sealed envelopes not later than 15.04.2020 12.00 local time. The envelope opening procedure will be held on 15.04.2020 at 15:00 in the Committee's meeting room.
Procurement payments will be made by wire transfer within the allocated funds.
For the procurement procedures details please contact Elchin Kazimli at (+994 12) 595-13-50 (ext. 182).