Azərbaycan Respublikası Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsi, Aparatın saxlanılması üçün 2020-ci il tələbatı üzrə ayrılmış vəsait hesabına Lot-3 “Maşın və avadanlıqlar”ın satınalınması ilə əlaqədar kotirovka sorğusu elan edir.
Satınalma prosedurunda iştirak etmək istəyənlər vergi və rüsumları nəzərə almaqla təkliflərini möhürlənmiş, bağlı zərfdə 15.04.2020-ci il tarixində saat 12.00-a kimi Komitəyə təqdim etməlidirlər. Zərflərin açılış proseduru 15.04.2020-ci il tarixində saat 15:00-da Komitənin iclas zalında keçiriləcəkdir.
Satınalmalarla bağlı ödənişlər ayrılmış vəsaitə uyğun köçürmə yolu ilə həyata keçiriləcəkdir.
Satınalma prosedurlarının əsas şərtləri barədə məlumat almaq üçün (+994 12) 595-13-50 (daxili 182) nömrəli telefonla əlaqələndirici şəxs Elçin Kazımlıya müraciət oluna bilər.

Государственный комитет по градостроительству и архитектуре Азербайджанской Республики объявляет прием котировок в связи с приобретением лота-3 «Машины и оборудование» за счет средств, выделенных на содержание Аппарата в 2020 году.
Желающие принять участие в процедуре закупки должны представить свои предложения Комитету с учетом налогов и сборов в закрытом, запечатанном конверте до 12.00 часов 15.04.2020.
Процедура вскрытия конвертов состоится 15.04.2020 в 15:00 в зале заседаний комитета.
Оплата за покупки будет производиться перечислением в соответствии с выделенными средствами.
Для получения информации об основных условиях процедуры закупки, пожалуйста, свяжитесь с Эльчин Казимли по телефону (+994 12) 595-13-50 (доб. 182). Адрес: AZ 1014, город Баку, улица Физули, 65.