Komitə əməkdaşı kamandan oxatma yarışında iştirak edib
İyunun 29-da Gənclər və İdman Nazirliyi və Azərbaycan Kamandan Oxatma Federasiyasının birgə təşkilatçılığı ilə dövlət qurumlarının əməkdaşları arasında kamandan oxatma yarışı keçirilib.
Yarışda 14 dövlət qurumundan ümumilikdə 34 əməkdaş (18 kişi və 16 qadın) iştirak edərək, yüksək səviyyəli peşəkarlıq nümayiş etdirib. Yarış korporativ birliyin və sağlam həyat tərzinin təşviqi şəraitində baş tutub.
Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsi təşkilatçılara minnətdarlığını bildirir, müsabiqənin qalib və mükafatçılarını təbrik edir.

The Committee participated in the archery competition
On June 29, an archery competition between employees of state institutions was held under the joint organization of the Ministry of Youth and Sports and the Azerbaijan Archery Federation.
A total of 34 colleague (18 men and 16 women) from 14 state institutions participated in the competition and demonstrated high level of professionalism. The competition took place in the context of promoting corporate unity and healthy life style.
The State Committee on Urban Planning and Architecture expresses its gratitude to the organizers and congratulates the winners and awardees of the competition.