Komitə sədri Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı ilə İmişli şəhərinin davamlı inkişaf məsələlərini müzakirə edib
6 sentyabr 2024-cü il tarixində Dövlət Şəhərsalma və Arxitektura Komitəsinin sədri Anar Quliyev İmişli şəhərinə səfəri çərçivəsində Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Elçin Rzayev ilə görüşüb.
Görüş zamanı şəhərin Baş Plana uyğun davamlı inkişafının təmin edilməsi, sakinlər üçün əlverişli şəhər mühitinin və ictimai sahələrin yaradılması istiqamətində görüləcək işlər ətrafında ətraflı müzakirələr aparılıb.

The Committee chairman discusses issues of sustainable development in Imishli city with the Head of the District Executive Authority
On September 6, 2024, the Chairman of the State Committee on Urban Planning and Architecture, Anar Guliyev, met with the Head of the Imishli District Executive Authority, Elchin Rzayev, as part of his visit to Imishli City.
During the meeting, detailed discussions were held regarding ensuring the city’s sustainable development in line with the Master Plan and creating a favorable urban environment and public spaces for residents.