Komitə sədri Anar Quliyev növbəti vətəndaş qəbulunu Ağsu şəhərində keçirib
11 iyun 2024-cü il tarixində Ağsu, İsmayıllı, Qobustan və Şamaxı rayon sakinlərinin qəbulu zamanı tikintinin planlaşdırılması, tikinti və istismara icazə icraatı ilə bağlı qaldırılan suallar cavablandırılıb, Komitənin bu məqsədlə yaratdığı elektron sistemdən istifadənin üstünlükləri barədə məlumat verilib.
Səfər çərçivəsində Komitə sədri Anar Quliyev və Ağsu Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Rövşən Bağırov şəhərin Baş Planının icra vəziyyəti, ictimai məkanların yaradılması, mənzil tikintisi imkanları və digər şəhərsalma məsələləri ətrafında geniş müzakirə aparıblar.

Chairman of the Committee Anar Guliyev held another citizen reception in the city of Aghsu
On June 11, 2024, during the reception of residents from the Aghsu, Ismayilli, Gobustan, and Shamakhi districts, questions related to architecture planning, design issues, construction permit and relevant procedures were addressed, and information was provided about the advantages of using e-system created by the Committee for this purpose.
During the visit, the Chairman of the Committee Anar Guliyev and the Head of the Aghsu District Executive Authority Rovshan Baghirov held extensive discussions on the implementation status of the city's Master Plan, the creation of public spaces, housing construction opportunities, and other urban planning issues.